РГК відкрила новий завод RGC Production у Дніпрі

09/07/2021
РГК відкрила новий завод RGC Production у Дніпрі

Регіональна газова компанія збудувала сучасний автоматизований завод з виробництва газового обладнання RGC Production у Дніпрі. Потужність виробництва – 1000 одиниць шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП) та вузлів обліку газу на рік. Перший подібний завод було відкрито у Львові півтора роки тому.

Сучасний автоматизований завод RGC Production у Дніпрі збудовали в рекордний строк – за шість місяців. Він забезпечуватиме потреби в сучасному газорегулюючому обладнанні східні та південні регіони України, де проживає понад 5 млн сімей, що споживають природний газ. 

«Регіональна газова компанія активно модернізує газорозподільні мережі найсучаснішим газовим обладнанням власного виробництва. Наші фахівці повністю контролюють виробничі процеси на всіх стадіях, а імпортні комплектуючі постачаються в Україну за міжнародними контрактами з європейськими виробниками, – говорить Олексій Тютюнник, операційний директор РГК. – Ми плануємо динамічно нарощувати частку сучасного газового обладнання на українському ринку і вже вивчаємо можливості експорту продукції RGC Production до країн ЄС».

На інноваційному заводі RGC Production у Дніпрі вироблятиметься 1000 одиниць продукції на рік. Сучасні шафові газорегуляторні пункти призначені для модернізації газорозподільних мереж у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях, а також у містах Дніпро, Харків та Кривий Ріг.

Ми використовуємо файли cookies для полегшення роботи з нашим сайтом, а також для збирання анонімної статистики. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies. Детальніше у Політиці конфіденційності