РГК провела стратегічні переговори з міжнародною корпорацією Emerson

14/09/2021
РГК провела стратегічні переговори з міжнародною корпорацією Emerson

Представники РГК та Emerson-Tartarini домовились щодо розширення співпраці в області водневих, біометанових проектів, редизайну і виробництва газорегулюючого обладнання.

Досягнуто домовленості про закупівлю нового обладнання для RGC Production. Компанія Emerson-Tartarini є багаторічним надійним партнером і постачає свою продукцію за прямими договорами.

З жовтня впроваджується корпоративна програма навчання інженерів для роботи з італійським обладнанням. Вони отримуватимуть сертифікати для роботи з усім спектром продукції Emerson Automation Solutions.

Також представники РГК відвідали новий виробничий майданчик Emerson Tartarini в м. Болонья. Сучасний завод забезпечуватиме частину поставок обладнання для РГК.

РГК провела стратегічні переговори з міжнародною корпорацією Emerson

Контракт РГК з Emerson-Tartarini, провідним світовим виробником газорегуляторного обладнання, був підписаний 6 грудня 2019 року в Болоньї.
Угода передбачає прямі закупівлі італійських комплектуючих для виробництва на заводі RGC Production. Тепер співпраця розширюється на питання водню, редизайну, які є стратегічними пріоритетами РГК.

Ми використовуємо файли cookies для полегшення роботи з нашим сайтом, а також для збирання анонімної статистики. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookies. Детальніше у Політиці конфіденційності