RGC PRODUCTION Останнi новини компанiї

1000-ний ВОГ встановлено на заводі мінеральних вод у Моршині

RGC PRODUCTION в Україні

З 2019 року RGC Production виготовляє газорегулятовні пункти, які підтримують стабільний тиск природного газу, та вузли обліку газу.

Більше року ми виготовляємо обладнання, яке відповідає за безпеку та безперебійне газопостачання до споживачів та доставляємо у всі точки України. 11 листопада вузол обліку газу з символічним номером «1000» встановлений в Моршині на заводі мінеральних вод «Оскар».

RGC Production: як зрости в Україні за рік у шість разів

RGC PRODUCTION в Україні

Журнал НВ побував на сучасному виробництві RGC Production у Львові. Через високий попит на продукцію виробництва завод розширився за рахунок нового обладнання. При цьому інвестиції збільшились у 2 рази, а кількість співробітників - у шість.

Докладніше за посиланням…

RGC Production відзначає першу річницю роботи!

RGC PRODUCTION в Україні

Kyivpost завітав на ультрасучасне автоматизоване виробництво зі зварювальними роботами, лазерною порізкою металу і виробництвом модемів для лічильників газу. Це унікальна історія зростання. Обсяг інвестицій в RGC Production вже перевищив 50 млн грн., а кількість співробітників збільшилась в шість разів і досягла 170 осіб.

Докладніше за посиланням…

Відеоекскурсія по заводу RGC Production

Екскурсія по справжньому заводу RGC Production. Гід - керівник проекту Олександр Волович. Під час прогулянки сучасним заводом ви побачите нове обладнання: зварювальних роботів, лінію лазерної порізки металу, виробництво модемів для лічильників газу, камери фарбування, як на автозаводах.

Сучасний завод RGC Production існує лише рік. За цей час кількість робочих місць зросла в 6 разів, а інвестиції подвоїлись. Щомісяця з RGC Production відвантажується 80 одиниць газового обладнання.

За рік роботи новий завод RGC Production збільшив інвестиції вдвічі, а кількість персоналу – в 6 разів

RGC PRODUCTION в Україні

Через високий попит на продукцію сучасний завод RGC Production, який розпочав свою діяльність рік тому - в травні 2019 року, розширив виробництво, закупивши нову лазерну установку порізки та автоматизованого зварювального робота. Обсяг інвестицій у проект RGC Production вже перевищив 50 млн грн., а кількість співробітників за рік зросла вшестеро - до 170 осіб.

Напередодні річниці своєї діяльності RGС Production отримало міжнародні сертифікати - ISO-9001 та ISO-45001. Як зазначив керівник проекту RGС Production Олександр Волович, отримані сертифікати підтверджують, що на підприємстві дотримані всі міжнародні стандарти в частині безпеки здоров’я та охорони праці та гарантують клієнтам, що продукція виробляється з дотриманням заявлених міжнародних стандартів якості.

На початку роботи завод випускав лише шафові газорегуляторні пункти. За рік, що минув замовникам було відвантажено 600 виробів. Сучасні газорегуляторні пункти значно зменшують експлуатаційні витрати і мають довші строки експлуатації. Загалом в Україні нараховується близько 20 тис. ШГРП, що вичерпали свій строк експлуатації і чекають на заміну.

У відповідь на високий попит продукції RGC Production, було прийнято рішення розширити його виробництво з застосуванням найсучасніших технологій. Сума додаткових інвестицій склала 25 млн грн. Кошти були направлені на закупівлю нового виробничого обладнання. Зокрема, RGC Production поповнився ще одним роботизованим зварювальним комплексом , лазерною установкою автоматизованої порізки і автоматичною дробоструйною та лінією хімічної обробки металу.

Розширився і асортимент продукції RGC Production. Тепер на ньому виробляються блочні газорегуляторні пункти, газорегуляторні установки, вузли обліку газу, фільтри та пристрої для дистанційної передачі даних.

В рамках проекту RGC Production виробляються і сучасні модеми для вузлів обліку природного газу. Вони розраховані як на корпоративних клієнтів, так і побутових. «Встановлення модему значно спрощує взаємодію з газорозподільними компаніями і дозволяє клієнту контролювати витрати газу в режимі онлайн», - відзначив Олександр Волович.

За рік роботи RGC Production відкрило філію в Сумах, яка спеціалізується на швейному виробництві. Даний підрозділ створено для забезпечення співробітників газорозподільних компаній спецодягом, розроблених зурахуванням специфіки кожної спеціальності.

З початком карантину швейне виробництво було екстрено перепрофільоване на виробництво індивідуальних засобів захисту. За два місяці роботи було вироблено понад 100 тисяч захисних масок та 4 тисячі комбінезонів. Ними було забезпечено співробітників газорозподільних компаній, які працюють під брендом РГК, адже близько 12 тис фахівців продовжують виконувати свою роботу в умовах підвищеної небезпеки, пов’язаної з коронавірусом.

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

RGC PRODUCTION сучасний український завод із виробництва обладнання для газорозподільних і газотранспортних систем